Víkend otevřených zahrad v Plzni a okolí

Jaký bude program Víkendu otevřených zahrad v Plzni a okolí 8. a 9. června?

Otevřené budou tradiční zahrady jako Luftova zahrada, Arboretum Sofronka, klášterní zahrada na Jiráskově náměstí, ale i přírodní zahrady škol a školek nebo zahrady permakulturní. Některé z nich v minulosti podporoval i Nadační fond Zelený poklad.

Číst dál

Víkend otevřených zahrad v Plzni a okolí se bude konat 10.-11. června 2023

Zveme všechny na komentované prohlídky Luftovy zahrady, které budou v sobotu i v neděli vždy v 10 hod. a ve 14 hod. Jsme rádi, že se otevřou i zahrady, které vznikaly s podporou Nadačního fondu Zelený poklad.

Číst dál

Víkend otevřených zahrad 2021 v Plzni a okolí

má kompletní program. A na jaké zahrady se můžete 12. a 13. června 2021 těšit? Otevřené budou tradiční zahrady jako Luftova zahrada, klášterní zahrada na Jiráskově náměstí, ale i přírodní zahrady škol a školek nebo zahrady permakulturní.

Číst dál

Víkend otevřených zahrad 2021 se připravuje

Konat se bude opět v Plzni i v okolí v druhém červnovém víkendu 12. a 13.6. 2021. K programu se připojují tradiční i méně známé zahrady. Zatím je známo prvních pět zahrad, program budeme postupně aktualizovat.

Číst dál

Víkend otevřených zahrad 2020

6. a 7. června je opět Víkend otevřených zahrad. Tento ročník je velmi skromný, většina zahrad neměla možnost připravit si program, v Plzni otevírají zahrady pouze tři, všechny spravuje Správa veřejného statku města Plzně. Podívejte se na program.

Číst dál

Víkend otevřených zahrad v Plzni a okolí 8. a 9. června 2019

V sobotu a v neděli 8.a 9. června se v rámci akce Víkend otevřených zahrad představí veřejnosti po celé republice řada zahrad, které nejsou běžně přístupné. V Plzni a okolí se akce bude konat podeváté. Kompletní program najdete na www.vikendotevrenychzahrad.cz

Číst dál

Víkend otevřených zahrad v Plzni a okolí

Pravidelně již od roku 2013  pomáháme organizovat a propagovat Víkend otevřených zahrad v Plzni a v blízkém okolí. O druhém červnovém víkendu jsou vždy výjimečně pro veřejnost otevřené zahrady, které nejsou běžně přístupné. 

Číst dál

Víkend otevřených zahrad v Plzni a okolí 2015

Všichni, kdo mají rádi zahrady se můžou těšit na víkend 13. a 14. června, čeká je nabitý program.

Číst dál

Naši dárci